Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250
Denní rozvrh tříd
12.04.2024
 
0.
07:05 - 07:50
1
08:00 - 08:45
2
08:55 - 09:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:55 - 12:40
6
12:50 - 13:35
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9
15:30 - 16:15
10
16:25 - 17:10
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
13
19:10 - 19:55
I.A
ČJI.A
Valentová J.
UC1A
MI.A
Valentová J.
UC1A
I.A
Valentová J.
UC1A
HvI.A
Valentová J.
UC1A
I.B
ČJI.B
Vlčková R.
UC1B
MI.B
Vlčková R.
UC1B
I.B
Vlčková R.
UC1B
HvI.B
Vlčková R.
UC1B
II.A
ČJII.A
Vitvarová R.
UC2A
TvII.A
Vitvarová R.
GS
PrvII.A
Vitvarová R.
UC2A
ČJII.A
Vitvarová R.
UC2A
II.B
TvII.B
Štofilová N.
GS
ČJII.B
Štofilová N.
UC2B
MII.B
Štofilová N.
UC2B
VvII.B
Štofilová N.
UC2B
VvII.B
Štofilová N.
UC2B
III.A
TvIII.A
Hanáková R.
TvIII.A
Hanáková R.
ČJIII.A
Hanáková R.
UC3A
ČJIII.A
Hanáková R.
UC3A
III.B
TvIII.B
Ešnerová M.
TvIII.B
Ešnerová M.
ČJIII.B
Ešnerová M.
UC3B
PrvIII.B
Ešnerová M.
UC3B
ČJIII.B
Ešnerová M.
UC3B
IV.A
TvIV.A
Plecitá G.
VT
ČJIV.A
Kobrlová L.
UC4A
MIV.A
Kobrlová L.
UC4A
VlIV.A
Kobrlová L.
UC4A
ČJIV.A
Kobrlová L.
UC4A
IV.B
MIV.B
Kobrlová L.
UC4B
TvIV.B
Plecitá G.
VT
ČJIV.B
Růžková V.
UC4B
VlIV.B
Růžková V.
UC4B
ČJIV.B
Růžková V.
UC4B
V.A
ČJV.A
Přikrylová R.
UC5A
MV.A
Špánková M.
UC5A
Přv V.A
Vavřincová A.
UC5A
VvV.A
Prsteková S.
UC5A
VvV.A
Vavřincová A.
UC5A
V.B
VlV.B
Wild P.
UC5B
AjV.B
Rus D.
UC5B
TvV.B
Plecitá G.
VT
V.B
Šváchová E.
UC5B
AjV.B
Prsteková S.
UC4B
VI.A
MVI.A
Jakoubková Z.
UC6A
ZVI.A
Wild P.
UC6A
DVI.A
Pokorná J.
UC6A
ČJLVI.A
Březinová J.
UC6A
AjVI.A
Prsteková S.
UC6A
FVI.A
Jakoubková Z.
UC6A
VI.B
MVI.B
Zindulková Z.
UC6B
ČJLVI.B
Pokorná J.
UC6B
ZVI.B
Heidelbergová Z.
UC6B
VI.B
Pilousková V.
UC6B
OvVI.B
Heidelbergová Z.
UC6B
AjVI.B
Rus D.
JAD2
AjVI.B
Vodička T.
UC6B
VI.C
AjVI.C
Bieliková H.
UC6C
MVI.C
Šubrtová K.
UC6C
ČJLVI.C
Březinová J.
UC6C
ZVI.C
Heidelbergová Z.
UC6C
DVI.C
Pokorná J.
UC6C
FVI.C
Schoberová Z.
UC6C
VII.A
AjVII.A
Robová L.
UC7A
MVII.A
Schoberová Z.
UC7A
ČJLVII.A
Indráková K.
UC7A
FVII.A
Schoberová Z.
UC7A
PřPkVII.A
Zindulková Z.
UC7A
DVII.A
Březinová J.
UC7A
AjVII.A
Vodička T.
UC9B
VII.B
ČJLVII.B
Indráková K.
UC7B
VII.B
Sládečková H.
UC7B
MVII.B
Šubrtová K.
UC7B
AjVII.B
Rus D.
UC7B
VvVII.B
Indráková K.
UC7B
VvVII.B
Indráková K.
UC7B
VII.B
Indráková K.
UC7B
VII.C
ČJLVII.C
Březinová J.
UC7C
MVII.C
Jakoubková Z.
UC7C
FVII.C
Schoberová Z.
UC7C
VII.C
Pokorná J.
UC7C
DVII.C
Březinová J.
UC7C
ZVII.C
Heidelbergová Z.
UC7C
VIII.A
VIII.A
Heidelbergová Z.
UC8A
MVIII.A
Zindulková Z.
UC8A
AjVIII.A
Robová L.
UC8A
ČJLVIII.A
Vodička T.
UC8A
DVIII.A
Vosyková B.
UC8A
2.NjVIII.A
Špánková M.
UC8A
AjVIII.A
Prsteková S.
UC5B
2.NjVIII.A
Přikrylová R.
MULT
VIII.B
ČJLVIII.B
Vavřincová A.
UC8B
AjVIII.B
Vodička T.
UC8B
MVIII.B
Zindulková Z.
UC8B
VvVIII.B
Vavřincová A.
UC8B
ChVIII.B
Šubrtová K.
UC8B
DVIII.B
Pokorná J.
UC8B
AjVIII.B
Bieliková H.
JAD2
VIII.C
DVIII.C
Vosyková B.
UC8C
ČJLVIII.C
Remešová J.
UC8C
VkzVIII.C
Rus D.
UC8C
MVIII.C
Zindulková Z.
UC8C
AjVIII.C
Rus D.
UC8C
VIII.C
Pilousková V.
UC8C
AjVIII.C
Bieliková H.
JAD2
IX.A
Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na střední školy IX.A, IX.B, IX.C
IX.B
Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na střední školy IX.A, IX.B, IX.C
IX.C
Přijímací zkoušky žáků 9. tříd na střední školy IX.A, IX.B, IX.C